جمعه , ۲۲ تیر, ۱۳۹۷
خانه / یادداشت / آقای خامنه‌ای از ماست

آقای خامنه‌ای از ماست

آقای خامنه ای از ماست.

resized_1528587_834

آیة الله بهجت رحمة الله علیه  نقل می فرمایند:

روزی درعالم رویا دیدم امام زمان علیه السلام با چند  تن از بزرگان و علمای برجسته نشسته اند، که دراین هنگام سیدی نورانی وارد مجلس شد، دقت کردم دیدم مقام معظم  رهبری هستند، تا ایشان وارد مجلس شدند امام زمان علیه السلام برخاستند و ایشان را دعوت کردند و کنار خویش نشاندند.

وهمچنین فرمودند: در دیداری که با امام زمان علیه السلام داشتم از ایشان راجع به آقای خامنه ای سوال کردم، حضرت فرمودند: ایشان از ما هستند .

و همچنین درسفری‌که آقا به قم تشریف فرما شده بودند، در بین جمعیت زیادی که برای استقبال رفته بودند، آقای بهجت [یک مرجع حدودا نودساله] در بین استقبال کنندگان آمده بودند. وقتی علّت آمدنشان را با آن سن جویا شدند، فرمودند: اگر مردم می دانستند استقبال این سید چقدرثواب دارد، هیچ کس درخانه نمی نشست.

و در جایی دیگر این عارف الهی فرمودند: بهتر از ایشان نداریم.

رهبر کبیر انقلاب نیز فرمودند:

یک نفر را مثل ایشان پیدا کنید که متعهد به إسلام باشد و خدمتگزار، و بنای قلبی‌اش به این باشد که به این ملّت خدمت کند.

و فرمودند: جنابعالی را یکی از بازوان توانای جمهوری اسلامی میدانم، و شما چون خورشیدی روشنی می‌دهید.

resized_1528584_784

آیة الله محمدی گلپایگانی نقل فرمودند:

بارها و بارها این پیام به ما رسیده است از افراد مختلف که در خواب یا مکاشفه امام زمان علیه السلام  رادیده اند که فرمودند: ماسید علی را تنها نخواهیم گذاشت.

شهید دستغیب فرمودند :

هر عمامه بسری که از رهبر مکرم فاصله بگیرد لعنت خدا بر او باد . . .

آیة الله مصباح یزدی فرمودند :

ازبزرگترین نعمت های إلهی که خدا برای مسلمانان بعد ازغیبت امام زمان علیه السلام مرحمت کرده، وجود مقدس رهبر انقلاب است . . .  باید در پیشگاه عظمت إلهی سر بر خاک بگذاریم و طول عمر بیشتری را برای رهبر انقلاب در خواست کنیم.

اگرأمثال بنده، شبانه روز تسبیح به دست بگیریم و فقط خدا را شکرکنیم که چنین رهبری به ما داده، والله معتقدم که از عهده ی شکر این نعمت بر نمی آییم.

حضرت آیة الله فاطمی نیا :

اگر چیزی را یقین نکنم نمی گویم ولی بدانید و آگاه باشید، هرکس کوچک ترین حرفی در تضعیف مقام معظّم رهبری بزند وهر کس اندیشه ای داشته باشد که ضد ولایت فقیه باشد، خدا او را نمی بخشد. این را یقین بدانید. این مرد بزرگ، عزّ اسلام است.

آیة الله ناصری :

مقام معظم رهبری را ، خدا حفظشان کند ، بنده می دانم این مطلب را ، که ایشان تمام امیدشان به  امام زمان علیه السلام است و خدا شاهد است که پناهگاهشان امام زمان علیه السلام است.

حجة الإسلام بهلول فرمودند:

من در طول عمرم افراد و صاحب منصبان زیادی رادیدم،  امّاکسی را به لحاظ بی رغبتی به مقام منصب دنیا، هم پای آیة الله خامنه ای ندیده ام. انسان وقتی زندگی روزمرّه ی او را از نزدیک می بیند حس می کند زره ای میل به دنیا ندارد. واقعا من هیچ کس را در تقوا و اعراض از مال و مقام دنیا . . . مثل او نمی شناسم.

شهید سید مرتضی آوینی:

شهادت دررکاب آقای خمینی زیباست، ولی دفاع ازولی فقیه حاضرزیباتراست. خون دادن برای آقای خمینی زیباست، ولی خون دل خوردن برای آقای خامنه ای زیباتراست.

resized_1528570_800

پوتین در سفر به ایران:

من کمنیستم وهمسرم مسیحی است، من کتاب های مسیحی را خوانده ام، من آنچه را که درباره عیسی مسیح علیه السلام خوانده بودم همه را در چهره ی رهبر ایران دیدم، حال فهمیدم چه تدبیری کشور ایران را اداره می کند.

و . . .

این نمونه ها را برای انسان های مؤمن نمایی نوشتم که بدون داشتن هیچ  شناختی از رهبری، أنگشت اتهام به سوی آقا اشاره می‌کنند و مقام والای این بنده‌ی مخلص  خدا را نشناختند. به‌راستی که چنین افرادی کور هستند.

همیشه برام سؤال بود علی‌بن‌عیسی‌که هر ساله به سادات طعام و ألبسه به مقدارکافی می داد،  بدلیل اینکه یکی از سادات مست کرده ، قیء کرده وبه گل آلوده شده بود را از مقرری آن سالش منع کرد، درخواب حضرت رسول صلی الله علیه واله را دید که از دست او ناراضی و ناراحت بودند. پس ضد ولایت فقیه ها با آن مقام والایی که آقا دارند، روز قیامت چه جوابی می خواهند به حضرت زهرا علیها السلام بدهند؟!؟

مطمئنا عاقبت بخیر نیستند  و در ضلالت به سرمی برند.

همیشه افتخار کردم به داشتن پدری همچون سید علی، واعتقاد قلبی ام این است که اگر روز قیامت، به دلیل کوتاهی کردن در انجام واجباتم مؤاخذه بشوم، ولی سر فرازم جلوی خانم فاطمه علیها السلام  به دلیل احترام وعلاقه ی قلبی ام به فرزند عزیزشون، ودعا برای عزت وسلامتی روز افزونشون.

                                      رهبرم!

???? ??? ???? ??? ?? ????? ???? ???? ??????

به‌راستی که مانند جدّتان امیرالمومنین علیه السلام غریبید و هنوزم که هنوز است،

کسی شما را نشناخته است، مگرانسان های کامل و با بصیرت.

خدایا

ستاره ها رفتند خورشید را نگه دار.

 

مطلب پیشنهادی

حمیدرضا صادقی

زیبا و زیباتر

اولیاء خدا آمده‌اند تا بگویند دزدی بد است؟ ظلم بد است؟ دروغ بد است؟ این‌ها دین می‌خواهد؟ این‌ها امام حسین می‌خواهد که به خاطرش به گودی قتلگاه برود و تیکه تیکه شود؟ ندیده اید تا حالا این آدم‌های بی دین همه‌شان می گویند دزدی بده، دروغ بده، ظلم بده و ...؟ در فیلم‌ها ندیده‌اید؟ فیلم‌های هندی، کره‌ای، ژاپنی، هالیوودی و... همه می‌گویند دزدی بده، دروغ بده و... به خاطر این خداوند پیامبر می‌فرستد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *